Dünyadaki Müslümanların Yaşam Koşulları

Biz dünya çapında Müslümanlar'ın yaşamlarını gözlemliyoruz ve size onların hayatları hakkında doğru haberler iletiyoruz.. Bu faaliyetlerimiz dünya çapında yapılıyor.. Bu projeyi, zor durumda kalan Müslüman kardeşlerimiz hakkında sizleri bilinçlendirmek amacıyla yapıyoruz.

İdam için teslim edilen mücahit Pekin Havaalanında kaybedilmiş Türkiye teslim etti Çin kaybetti

11

Bo Wang ve onun turk karisi

Bilecik Emniyet Müdürlüğü ve Kominist Çin’in ortak operasyonu ile, Çin’li Yusuf’un (Bo Wang) Pekin Havaalanında kaybedildiği ortaya çıktı.
Yusuf’un Çin hükümeti tarafından idam edileceğinin bilinmesine rağmen Türk yetkililerce ülkesine teslim edilmesi tepkiyle karşılandı.

Suriye’de bir süre savaştıktan sonra Türkiye’ye iltica başvurusunda bulunan Yusuf kardeşimizin Pekin Havaalanında bekleyen bir arkadaşının onu göremediği ortadan kaybolduğu anlaşıldı.

Bilecik Emniyet Müdürlüğü tarafından 22 Ağustos 2013 tarihinde gece yarısı kaçırırcasına, BM’nin ve tüm resmi kurumların kapalı olduğu saat 23:35’de Çin’e iade edilen Yusuf (Bo Wang)’ın Pekin Havalimanında Bilecik Emniyet Müdürlüğü ve Kominist Çin Devletinin ortak operasyonu ile kaçırılarak, kaybedildiği ortaya çıktı.

1236025_582620301796512_473456149_n_1379248096
Ayrıca Bo Wang’ın kendi el yazısı ile kaleme alıp Bilecik Emniyet Müdürlüğü’ne verdiği dilekçede, adeta kaybedilip zulme uğrayacağını iyi bildiği ortaya çıktı. İngilizce olarak kaleme aldığı dilekçesinde Yusuf (Bo Wang) ”zaten iki kez iltica için başvurdum ama beni reddettiniz. beni Çin’e gönderemezsiniz, çünkü benim için çok tehlikeli. Türkiye’de kalmak zorundayım, lütfen başvurumu dikkate alın”  İmza: Bo Wang…

Türk Yetkililerine durumunu bildirdiğini fakat, sesini duyuramadığı ortaya çıktı.

2013 yılının Şubat ayında 3. Bir Ülkeye gitmek için Türk Devletine sığınma talebinde bulunan (Bo Wang) Yusuf’a sığınmacı statüsünün verilmesinin uygun görülmediği, Yusuf’un yapmış olduğu İtirazınında reddedildiği ve Kominist Çin Devletine teslim etmek için Bilecik Emniyet Müdürlüğünün elinden gelen herşeyi yaptığı belgelerle ortaya çıktı.

BM’lere bile haber verilmeden teslim edilen Bo Wang, Adeta Bilecik Emniyet Müdürlüğünce Çin’e Teslim edilerek İnfazı gerçekleştirilmiştir. Ve Pekin Havaalanında Bilecik Emniyet Müdürlüğü ve Çin devleti yapmış olduğu ortak operasyonla kaybedilmiştir.

Yeni Şafak gazetesine açıklamada bulununan (Bo Wang) Yusuf’un eşi Sultan hanım ise Pekin Havaalanı’nda uçağın inmesinden sonra bir arkadaşının 3 saat beklemesine rağmen Yusuf’u göremediğini bildirdi. Kendisinden 22 gündür haber alamadıklarını  (Bo Wang) Yusuf’un Çin’deki ailesiyle bir kere konuşabildiklerini fakat şimdi onlardan da haber alamadıklarını belirterek eğer bir gelişme olmazsa Çin’e gitmem gerekecek fakat benim de artık can güvenliğim yok. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım” diye konuştu.

kaynak : Küre Medya 

Reklamlar

About Mohamed Aymane Zizi

Aged 25 years old, Studying in Turkey Computer engeneering , Activists for Human rights , And for liberity of Palestine , thinker for truth .

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Ekim 8, 2013 by in Dünyada Müslümanlar and tagged , , , , .
%d blogcu bunu beğendi: