Dünyadaki Müslümanların Yaşam Koşulları

Biz dünya çapında Müslümanlar'ın yaşamlarını gözlemliyoruz ve size onların hayatları hakkında doğru haberler iletiyoruz.. Bu faaliyetlerimiz dünya çapında yapılıyor.. Bu projeyi, zor durumda kalan Müslüman kardeşlerimiz hakkında sizleri bilinçlendirmek amacıyla yapıyoruz.

“Mücahid öfke” Budistlere yönelik operasyonlara başladı

1043969_506199052768914_1842002989_n

Burma’da Mücahit öfke başladı, Mücahitler Müslümanlara baskı ve zulüm uygulayan Budist rahiplerin olduğu bölgeye saldırdı.

Bugün edinilen  bilgilerde, Burma’da Müslüman savaşçılar, Müslümanlara yönelik haksız yere baskı ve zulüm uygulayan Budist rahiplere karşı bir operasyon gerçekleştirdi.

Operasyonda sayı net bir şekilde belirtilmese de onlarca kişinin öldürüldüğü ve yüzlerce kişinin de yaralandığı bildiriliyor, Mücahitler Budistlerin yapmış olduğu vahşet ve katliamların intikamını almak için bu saldırının yapıldığını bildirdi.

Müslüman Mücahit gruplar tarafından yapılan saldırıda, Budist rahipler hedef alındı. Mücahitler tarafından yapılan açıklamaya göre, bu tip operasyonların artık devam edeceğini, Budist rahipleri Müslümanlara karşı işledikleri saldırı konusunda bu bir uyarı niteliğindedir ve devamı da gelecektir. şeklinde uyarılar yaptı.

Dünyaya seslerini duyuramayan, ellerindeki tüm imkanları kaybeden, toprakları, mal ve mülkleri gasp edilen müslümanlar çok zor şartlarda hayatlarını devam ettirmeye çalışmaktadırlar. Müslümanların dinlerini yaşamaları engellenmekte, ibadetleri yasaklanmaktadır. Bu halkları asimile etme çabaları baskı ve zorbalıkla sürdürülmektedir.


Reklamlar

About Mohamed Aymane Zizi

Aged 25 years old, Studying in Turkey Computer engeneering , Activists for Human rights , And for liberity of Palestine , thinker for truth .

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Aralık 3, 2013 by in Haberler, Tüm Dosyalar and tagged , .
%d blogcu bunu beğendi: